„Mali Princ“ u „Noći Kazališta“ – Treća izvedba „Malog Meštra“

Naša omiljena suradnja s dječjim zborom Grdelini i ove godine nas je dovela u zajedničku „Noć kazališta“ , 19.11.2022.u prostorije NP Krka Drniš te smo po treći put izveli novu predstavu „MALI PRINC – POVRATAK S ASTEROIDA B612“. U dragoj nam dvorani, ali sad već pomalo premalenoj za zahtjeve naše publike i publike Grdelina, radosno smo proslavili ljubav prema kazališnoj umjetnosti koja nas veseli i spaja u zajedničkoj igri pred dragom publikom, a sa svim generacijama glumaca, od nižih razreda osnovne škole do najstarijih članova – onih koji već odavna predaju u školama. Uz sudjelovanje publike, koja se u zadnjoj sceni predstave i uključila na pozornicu, odali smo počast ovoj umjetnosti koju svi volimo.

Robertina Hrstić, voditeljica Kazališne radionice „Mali meštar“, siječanj, 2023.