"Mali meštar" nastupio na priredbi povodom kandidature Grada Drniša za stjecanje naslova "Grad Drniš - prijatelj djece"

Kazališna radionica „Mali meštar“ sudjelovala je u priredbi koju su u čast prosudbene komisije za stjecanje naslova „Grad Drniš – prijatelj djece“ pripremile različite dječje izvedbene skupine sa svojim voditeljima, u Glazbenoj školi 24.10. 2019. u četvrtak u 13.30 sati.

Uz Dječji zbor Grdeline, Tamburaški orkestar Krste Odaka, učenike Glazbene škole Krste Odaka te polaznike Dječjeg vrtića Drniš, nastupio je i „Mali meštar“ s recitalom humanističko-etičkog sadržaja „Čovjek“, u kojem se predstavilo 20 aktivnih članova, od najstarijih do novoupisane članice koja je prvi put nastupila na pozornici.

Nastupili su: Franka Stojanović, Karla Šego, Sara Čulina, Marija Jukić, Ana Jukić, Mari Malenica, Lucija Slipčević, Tea Pervan, Dora Jerković, Nika Duvančić, Marija Begonja, Marijeta Ćevid, Mihovil Hrstić, Andrea Burečić, Josipa Burečić, Antonela Burečić, Katarina Knežević, Gabrijela Bitunjac, Ela Vukušić i Tonka Burečić.

Cjelokupni program priredbe su vodile, također, članice „Malog meštra“: Tonka Burečić, Tea Pervan, Marija Begonja, Lucija Slipčević, Sara Čulina, Mari Malenica, Katarina Knežević, Gabrijela Bitunjac. U tehnici su bili Mario Barišić i Mihovil Hrstić, a fotografije koje prilažemo snimio je naš član Petar Konsa.

Ovim nastupom završio je od strane Komisije cjelodnevni obilazak svih ustanova i lokacija koje služe na dobrobit djeci u gradu Drnišu, kako bi prosudbena komisija Saveza Društva „Naša djeca“ na koncu donijela odluku da grad Drniš uistinu svojim obilježjima zaslužuje naslov „Grad Drniš - prijatelj djece“.

Akciju je pokrenuo Grad Drniš iz Ureda za gospodarstvo, financije i društvene djelatnosti s pročelnicom Ivanom Sučić i suradnicima.

Kazališna radionica „Mali meštar“ zahvaljuje se na pozivu za sudjelovanje u ovoj akciji.

Robertina Hrstić, voditeljica