"Mali meštar" gostovao u Oklaju

Mali Prominjci ovoga petka po prvi put su mogli uživo pratiti kazališnu predstavu za djecu. U organizaciji Općine Promina gostovala je Kazališna družina "Mali meštar" što djeluje pri Pučkom otvorenom učilištu Drniš. Izveli su svoju uspješnicu, dramsku igru za djecu "Sretni Ivica", adaptaciju priče braće Grimm koju je za dramsku izvedbu pripremila njihova voditeljica prof. Robertina Hrstić.

U predstavi u punoj dvorani oklajskoj Doma kulture nastupali su članovi mlađe grupe "Malog meštra": Mile Matić, Nika Duvančić, Niko Vrekalo, Dora Jerković, Marijeta Ćevid, Katarina Knežević, Gabrijela Bitunjac, Pavle Duvančić i Mihovil Hrstić.

Na kraju predstave ispraćeni su burnim aplauzom. Gostovanje je organizirano u sklopu obilježavanja 134 obljetnice utemeljenja i Dana Općine Promina.